Баранчик Рассел і Різдвяне Диво

Баранчик Рассел і Різдвяне Диво

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 4713
  • Нет в наличии
  • Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари.
    Нет в наличии
  • Под заказ
Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари.
Познайомившись із Расселом, ви вже ніколи його не забудете, – цей кучерявий баранчик не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих.
Книги
Автор Р. Скоттон
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Книги-картинки
Иллюстратор Р. Скоттон
Переводчик К. Міхаліцина
Год издания 2014
Формат 254x254
Количество страниц 40
Тираж 2000
Переплёт Твёрдый
Бумага Мелованная
Возраст 2-5

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Лева, ВСЛ, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, Роб Скоттон, Катерина Міхаліцина, Серия книг "Книги-картинки", Баранчик Рассел, дошкільний вік, книжки-картинки, детям 2-5 лет, книги для детей, Новый год, Рождество, новогодние книги, рождественские книги, зимние книги, зима, Різдво, Новий рік, новорічні книжки, різдвяні книжки, Сплет+Рассел, Рассел, Сплет