Естер і Мандрагор. Чаклунка та її кіт. Том 1

Естер і Мандрагор. Чаклунка та її кіт. Том 1

  • Издательство: Nasha Idea
  • Код товара: 1156
  • На складе
  • У Школі чаклунок відповідальний день: відзначення найкращих учениць. Уперше Вишу нагороду за Допитливість вручають дній з них – Естер Фльордефер. Як заохочення, її відправляють в Інший світ, але з однією умовою – ніхто не має заскочити її під час використання магії. Тож разом зі своїм котом Мандрагором, що вміє розмовляти, вона вирушає у світ людей. Але ж як важко стриматися від того, щоб не використати заклинання, адже вони часом такі потрібні! Особливо якщо необхідно допомогти маленькій дівчинці і її цошеняті знайти однин одного.
    На складе 110
  • 110 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

У Школі чаклунок відповідальний день: відзначення найкращих учениць. Уперше Вишу нагороду за Допитливість вручають дній з них – Естер Фльордефер. Як заохочення, її відправляють в Інший світ, але з однією умовою – ніхто не має заскочити її під час використання магії. Тож разом зі своїм котом Мандрагором, що вміє розмовляти, вона вирушає у світ людей. Але ж як важко стриматися від того, щоб не використати заклинання, адже вони часом такі потрібні! Особливо якщо необхідно допомогти маленькій дівчинці і її цошеняті знайти однин одного.

Добра і весела історія про дружбу й магію, про співчуття і допомогу іншим.

Книги
Автор С. Дьйоед
Издательство Nasha Idea
Серия Естер і Мандрагор
Иллюстратор М.-П. Одду
Иллюстрации Черно-белые
Переводчик Д. Тимошенко
Год издания 2018
Формат 210х140х9 мм
Количество страниц 128
Тираж 2500
Переплёт Мягкий (крепление клеем)
Бумага Офсет
Возраст 8-12
ISBN 978-617-7678-18-1
Вес 0,155 кг

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Наша Идея, издательство Наша Идея, издательство Nasha Idea, Nasha Idea, издательство книг Наша Идея, издательство книг Nasha Idea, серия книг "Естер і Мандрагор", книги, книги для детей, детская литература, детям и родителям, литература о дружбе и чувствах