Коко та маленька чорна сукня

Коко та маленька чорна сукня

  • Издательство: Artbooks
  • Код товара: 7096
  • На складе
  • «Ану покваптеся! Не підете спати, доки не випрасуєте всі простирадла! Коко зітхає. Дівчинка росте в притулку, хоча в неї є тато. І це значно гірше, ніж бути сиротою…» Книга «Коко та маленька чорна сукня» це не просто біографія Коко Шанель. Це історія бідної дівчинки зі щіткою в руках, яка мала мрію та розраховувала лише на власні сили. Вона невтомно працювала, щоб стати кравчинею №1, потім дизайнеркою, а потім великою Шанель. Їі сходження на модний Олімп не було легкою прогулянкою. Книга, створена ілюстратором Аннемарі Ван Герінген у співпраці з Гаазьким муніципальним музеєм, побудована на тих самих засадах, що і відомий бренд - розкішна простота та свобода передусім. Схожа на трендовий аксесуар вона стане ідеальним подарунком для маленької модниці.
    На складе 121
  • 121 грн.

    151 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

«Ану покваптеся! Не підете спати, доки не випрасуєте всі простирадла! Коко зітхає. Дівчинка росте в притулку, хоча в неї є тато. І це значно гірше, ніж бути сиротою…»

Книга «Коко та маленька чорна сукня» це не просто біографія Коко Шанель. Це історія бідної дівчинки зі щіткою в руках, яка мала мрію та розраховувала лише на власні сили. Вона невтомно працювала, щоб стати кравчинею №1, потім дизайнеркою, а потім великою Шанель. Їі сходження на модний Олімп не було легкою прогулянкою. Книга, створена ілюстратором Аннемарі Ван Герінген у співпраці з Гаазьким муніципальним музеєм, побудована на тих самих засадах, що і відомий бренд - розкішна простота та свобода передусім. Схожа на трендовий аксесуар вона стане ідеальним подарунком для маленької модниці.
Книги
Автор А. Ван Герінген
Издательство Artbooks
Иллюстратор А. Ван Герінген
Иллюстрации Черно-белые, цветные
Переводчик С. Святенко
Год издания 2016
Формат 263х220
Количество страниц 32
Переплёт Твердый
Бумага Мелованная
Возраст 6-9
ISBN 978-617-7395-23-1
Вес 0,350 кг
Награды Нагорода "Срібний пензлик 2014"

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Artbooks, видавництво Artbooks, видавництво книг Artbooks, издательство Artbooks, издательство книг Artbooks, Коко Шанель, мода, книги для девочек, известные личности, детям о моде, младшим школьникам, детям 6-10 лет, книжки українською мовою, рідна мова, відомі люди, биографии, биографии детям