Крута Адель. Це добром не скінчиться. Том 1

Крута Адель. Це добром не скінчиться. Том 1

  • Издательство: Nasha Idea
  • Код товара: 4614
  • На складе
  • Ураган пронісся над містом: це вона – крута Адель! Адель – маленька дівчинка, але зовсім не схожа на звичайну дитину. Вона не те, щоби погана, просто тримається подалі від інших, а також від того способу життя, до якого ми звикли. У неї свій, особливий погляд на світ. Повз її колючий і безжалісний погляд не пройде жодне непорозуміння, Адель не проминає нагоди подратувати своїх батьків, познущатися над котом чи розбити серце свого друга Джеффрі… У неї безліч геніальних ідей! Вона – порушник спокою! Егоцентрична, прямолінійна, неординарна й злопам’ятна. Адель – це маленький монстр, але настільки милий і кумедний, що ми захоплюємося нею. Це комікс, над яким ви не перестанете сміятися! Добра доза чорного гумору з крапелькою ніжності – такий рецепт героїні нашої нової книги.Основні моменти:- Короткі исторії, наповнені забійним гумором.
    На складе 159
  • 159 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Ураган пронісся над містом: це вона – крута Адель! Адель – маленька дівчинка, але зовсім не схожа на звичайну дитину. Вона не те, щоби погана, просто тримається подалі від інших, а також від того способу життя, до якого ми звикли. У неї свій, особливий погляд на світ. Повз її колючий і безжалісний погляд не пройде жодне непорозуміння, Адель не проминає нагоди подратувати своїх батьків, познущатися над котом чи розбити серце свого друга Джеффрі… У неї безліч геніальних ідей! Вона – порушник спокою! Егоцентрична, прямолінійна, неординарна й злопам’ятна. Адель – це маленький монстр, але настільки милий і кумедний, що ми захоплюємося нею. Це комікс, над яким ви не перестанете сміятися! Добра доза чорного гумору з крапелькою ніжності – такий рецепт героїні нашої нової книги.


Основні моменти:

- Короткі исторії, наповнені забійним гумором.

- Істории у скетчах на одній або двох сторінках.

- Коктейль зухвалості, перцю та іронії, що бадьорить.

- Абсолютно новий персонаж, який порушує загальноприйняті норми у світі дитинства.

- Книга, яка буде цікава як дітям, так і їхнім батькам.


ОТЗЫВЫ

Тут можно полистать книгу:

Книги
Автор містер Тан
Издательство Nasha idea
Серия Крута Адель
Иллюстратор міс Пріклі
Иллюстрации Цветные
Переводчик А. Лісовская, Є. Джасте
Год издания 2018
Формат 160x200x10 мм
Количество страниц 96
Тираж 2500
Переплёт Мягкий с клапанами (крепление клеем)
Бумага Офсет
Возраст 8-99
ISBN 978-617-7678-04-4
Вес 0,150 кг

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Наша Идея, издательство Наша Идея, издательство Nasha Idea, Nasha Idea, издательство книг Наша Идея, издательство книг Nasha Idea, серия книг "Крута Адель", книги, книги для детей, детская литература, детям и родителям, комиксы, литература о дружбе и чувствах