Крута Адель. Жах- це інші. Том 2

Крута Адель. Жах- це інші. Том 2

  • Издательство: Nasha Idea
  • Код товара: 1247
  • На складе
  • Ураган пронісся над містом: це вона – крута Адель! Адель – маленька дівчинка, але зовсім не схожа на звичайну дитину. Вона не те, щоби погана, просто тримається подалі від інших, а також від того способу життя, до якого ми звикли. У неї свій, особливий погляд на світ. Повз її колючий і безжалісний погляд не пройде жодне непорозуміння, Адель не проминає нагоди подратувати своїх батьків, познущатися над котом чи розбити серце свого друга Джеффрі… У неї безліч геніальних ідей! Вона – порушник спокою! Егоцентрична, прямолінійна, неординарна й злопам’ятна. Адель – це маленький монстр, але настільки милий і кумедний, що ми захоплюємося нею.
    На складе 159
  • 159 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Ураган пронісся над містом: це вона – крута Адель!

Адель – маленька дівчинка, але зовсім не схожа на звичайну дитину. Вона не те, щоби погана, просто тримається подалі від інших, а також від того способу життя, до якого ми звикли. У неї свій, особливий погляд на світ. Повз її колючий і безжалісний погляд не пройде жодне непорозуміння, Адель не проминає нагоди подратувати своїх батьків, познущатися над котом чи розбити серце свого друга Джеффрі… У неї безліч геніальних ідей! Вона – порушник спокою! Егоцентрична, прямолінійна, неординарна й злопам’ятна. Адель – це маленький монстр, але настільки милий і кумедний, що ми захоплюємося нею. Це комікс, над яким ви не перестанете сміятися! Добра доза чорного гумору з крапелькою ніжності – такий рецепт героїні нашої нової книги.


Основні моменти:

- Короткие історії, наповнені забійним гумором.

- Історії у вскетчах на одній або двох сторінках (від 1 до 8 блоків).

- Коктейль зухвалості, перцю та іронії, що бадьорить.

- Абсолютно новий персонаж, який порушає загальноприйняті норми у світі дитинства.

- Книга, яка буде цікава як дітям, так і їх батькам.

Книги
Автор містер Тан
Издательство Nasha Idea
Серия Крута Адель
Иллюстратор міс Пріклі
Иллюстрации Цветные
Переводчик О. Колесникова, М. Гнатюк
Год издания 2018
Формат 160x200x10 мм
Количество страниц 96
Тираж 2400
Переплёт Мягкий с клапанами (крепление клеем)
Бумага Офсет
Возраст 8-99
ISBN 978-617-7678-10-5
Вес 0,200 кг

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Наша Идея, издательство Наша Идея, издательство Nasha Idea, Nasha Idea, издательство книг Наша Идея, издательство книг Nasha Idea, серия книг "Крута Адель", книги, книги для детей, детская литература, детям и родителям, комиксы, литература о дружбе и чувствах