Мої перші музичні враження

Мої перші музичні враження

  • Издательство: Classica
  • Код товара: 5457
  • На складе
  • Ця книжка — ексклюзивне видання для новонароджених Янголят. До неї додано революційний диск, у якому за моєю пропозицією подано ті самі твори Моцарта, що й на диску для вагітних. Різниця лише в тому, що тут ці твори виконуються на інструментах, які мають найбільш високочастотний спектр звучання (металофон, флейта, фортепіано, арфа), завдяки чому ще більше посилюється позитивний вплив Музики на клітини головного мозку немовляти. А ще цим інструментам властивий специфічний тембр звучання, що відтворює світ КАЗКИ, у якому дитина перебувала 9 місяців. Звучання цієї Музики допомагає малюкові швидше звикнути до повітряного середовища, адже він буквально виходить із Води на сушу. Цікаво було б також простежити, чи впізнає малюк Музику Моцарта в іншому аранжуванні. Загальновідомо, що перші роки життя дитини визначальні для формування повноцінної гармонійної особистості.
    На складе 73
  • 73 грн.

    91 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Ця книжка — ексклюзивне видання для новонароджених Янголят. До неї додано революційний диск, у якому за моєю пропозицією подано ті самі твори Моцарта, що й на диску для вагітних. Різниця лише в тому, що тут ці твори виконуються на інструментах, які мають найбільш високочастотний спектр звучання (металофон, флейта, фортепіано, арфа), завдяки чому ще більше посилюється позитивний вплив Музики на клітини головного мозку немовляти. А ще цим інструментам властивий специфічний тембр звучання, що відтворює світ КАЗКИ, у якому дитина перебувала 9 місяців. Звучання цієї Музики допомагає малюкові швидше звикнути до повітряного середовища, адже він буквально виходить із Води на сушу. Цікаво було б також простежити, чи впізнає малюк Музику Моцарта в іншому аранжуванні.
Загальновідомо, що перші роки життя дитини визначальні для формування повноцінної гармонійної особистості. Адже саме в перші роки життя в дитячому мозку виникають трильйони синапсів (зв’язків, які з’єднують мозковінервові клітини). Отже, умови, що стимулюють розвиток у ранньому віці — до остаточного формування мозкових структур, є вирішальними для виникнення синапсів і для формування розумових, мовленнєвих, музичних, артистичних та інших здібностей.
Цікаво, що найефективніше на мозок малюка впливає колискова пісня, особливо материнська, а також Музика Моцарта!!!
Книги
Автор С. Недериця
Издательство Classica
Серия Естетичне виховання майбутнього генія
Иллюстратор Н. Лещенко
Иллюстрации Цветные
Год издания 2013
Формат 210х210
Количество страниц 25
Тираж 1000
Переплёт Твёрдый
Возраст 0-5
ISBN 978-966-2522-06-8

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Classica, видавництво Classica, видавництво книг Classica, издательство Classica, издательство книг Classica, видавництво книг С. Недериці, книги на украинском языке, книги на английском языке, книжки українською мовою, книжки англійською мовою, білінгва, рідна мова, серия книг "Естетичне виховання майбутнього генія", искусство, культура, музыка