Пес на ім’я Мані

Пес на ім’я Мані

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 4723
  • Нет в наличии
  • Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей.
    Нет в наличии
  • Под заказ
Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.
Книги
Автор Б. Шефер
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Дитячі книги для читання
Иллюстратор М. Шутурма, З. Базилевич
Переводчик Н. Іваничук
Год издания 2017
Формат 205x145
Количество страниц 224
Тираж 4000
Переплёт Твёрдый
Бумага Офсет
Возраст 10-15
ISBN 978-966-2909-30-2

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Лева, ВСЛ, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, Бодо Шефер, Наталя Іваничук, дітям про гроші, Серия книг "Дитячі книги для читання", Марина Шутурма, Зоряна Базилевич, середній шкільний вік, средний школьный возраст, детям о деньгах, детям о бизнесе, азбука денег, детям 10-15 лет