Рецепти Мумі-мами

Рецепти Мумі-мами

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 6196
  • Нет в наличии
  • У книжці рецептів Мумі-мами зібрані улюблені рецепти з Долини Мумі-тролів. Поміж інших, ви тут знайдете похідний супчик Нюхмурика, картопляну запіканку голодних мумі-тролів і медові банани Маленької Мю. У книжці опубліковано приблизно сто п’ятдесят рецептів салатів, супів, сніданкових страв, десертів, їжі для пікніків, солодкого й несолодкого печива, м’ясних, рибних і овочевих страв. Частина рецептів – це легкі базові рецепти, інші потребують більших зусиль і стануть вам у великій пригоді, коли захочете влаштувати таке свято, як в Долині Мумі-тролів.
    Нет в наличии
  • Под заказ
Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

У книжці рецептів Мумі-мами зібрані улюблені рецепти з Долини Мумі-тролів. Поміж інших, ви тут знайдете похідний супчик Нюхмурика, картопляну запіканку голодних мумі-тролів і медові банани Маленької Мю. У книжці опубліковано приблизно сто п’ятдесят рецептів салатів, супів, сніданкових страв, десертів, їжі для пікніків, солодкого й несолодкого печива, м’ясних, рибних і овочевих страв. Частина рецептів – це легкі базові рецепти, інші потребують більших зусиль і стануть вам у великій пригоді, коли захочете влаштувати таке свято, як в Долині Мумі-тролів. Книжка ілюстрована малюнками Туве Янссон й помережана цитатами з оповідей про мумі-тролів.
Книги
Автор С. Маліла, Т.М. Янссон
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Кулінарія
Иллюстратор Т.М. Янссон
Переводчик Н. Іваничук
Год издания 2014
Формат 215x215
Количество страниц 136
Тираж 3000
Переплёт Твёрдый
Бумага Мелованная
Возраст 7-12
ISBN 978-617-679-064-8
Награды 2014 - лідер літа за версією «Книжка року’2014» (номінація «Дитяче свято»)

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Левка, ВСЛ, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, Туве Янссон, Маліла Самі, Наталя Іваничук, молодший шкільний вік, середній шкільний вік, Мумі-тролі, Серия книг "Кулінарія", Муми-тролли, младший школьный возраст, средний школьный возраст, классика, классика детской литературы, шведская литература, литература Швеции, детская художественная литература, книги для детей, детям 7-12 лет, кулинария, кулинария детям, готовим с детьми, досуг, детский досуг, досуг с детьми