Рік у лісі

Рік у лісі

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 5743
  • Нет в наличии
  • «Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра. Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто — вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.
    Нет в наличии
  • Под заказ
Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

«Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра.
Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто — вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.
«Рік у лісі» розвиває увагу і спостережливість, стимулює логічне мислення, пошук причинно-наслідкових зв’язків, вміння оповідати, а передусім — гарантує чудову розвагу на багато-багато годин.Книги
Автор Е. Дзюбак
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Книги-розглядалки (віммельбухи)
Иллюстратор Е. Дзюбак
Переводчик О. Горба
Год издания 2016
Формат 308x227
Количество страниц 28
Тираж 5000
Переплёт Картон
Бумага Картон
Возраст 2-7
ISBN 978-617-679-278-9

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Лева, ВСЛ, Серия книг "Книги-розглядалки (віммельбухи)", Емілія Дзюбак, Эмилия Дзюбак, Ольга Горба, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, виммельбухи, віммельбухи, wimmelbuh, детям 6-10 лет, книги для детей, сезонные книги, времена года, весна, лето, зима, осень, животные, птицы, насекомые, рыбы, лабиринты, биология, зоология, ботаника, дошкольный возраст, младший школьный возраст, дошкільний вік, молодший шкільний вік, тварини, птахи, риби, комахи, первые книги малыша, развитие ребёнка, знакомство с миром вокруг нас