Стильна книжка для панянки

Стильна книжка для панянки

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 5746
  • Нет в наличии
  • Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства. Книжку проілюструвала Анастасія Стефурак. Координатор проекту - Галина Гузьо. Отзывы экспертовІнтерв`ю з Оксаною Караванською: http://www.barabooka.com.ua/yak-karavans-ka-model-yer-stala-pis-mennitseyu/ Читачі книги для сайту "Барабука": http://www.barabooka.com.
    Нет в наличии
  • Под заказ
Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства. Книжку проілюструвала Анастасія Стефурак. Координатор проекту - Галина Гузьо.


Отзывы экспертов

Інтерв`ю з Оксаною Караванською:
http://www.barabooka.com.ua/yak-karavans-ka-model-yer-stala-pis-mennitseyu/

Читачі книги для сайту "Барабука":
http://www.barabooka.com.ua/rivnobedreni-shtani-shkidlivi/

Презентація данної книжки:

Книги
Автор О. Караванська
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Пізнавальні книги
Иллюстратор А. Стефурак
Год издания 2016
Формат 165x255
Количество страниц 144
Тираж 3000
Переплёт Интегральный
Бумага Мелованная
Возраст 10-15
ISBN 978-617-679-156-0
Награды Ввійшла в топ-10 списку "Рейтинг критика" найкращих дитячих та підліткових книжок 2015 року

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Лева, ВСЛ, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, Оксана Караванська, Анастасія Стефурак, середній шкільний вік, средний школьный возраст, детям 10-15 лет, мода, стиль, книги для девочек, книги в подарок девочкам