Таке цікаве життя

Таке цікаве життя

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 4881
  • На складе
  • «Таке цікаве життя» Ірини Цілик - дійсно цікаве і насичене. Читаючи цю книгу ви дізнаєтеся про те, що ґава - дуже розумний птах, що театр починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш. А ще на сторінках «Такого цікавого життя» - безліч веселих малюнків художниці Христини Лукащук, які бавляться в гру «підміни мене» зі словами.
    На складе 58
  • 58 грн.

    72 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

«Таке цікаве життя» Ірини Цілик - дійсно цікаве і насичене. Читаючи цю книгу ви дізнаєтеся про те, що ґава - дуже розумний птах, що театр починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш. А ще на сторінках «Такого цікавого життя» - безліч веселих малюнків художниці Христини Лукащук, які бавляться в гру «підміни мене» зі словами. Словом, читати цю книжку не перечитати, дивитися не передивитися:)
Книги
Автор І. Цілик
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Ілюстровані історії та казки
Иллюстратор Х. Лукащук
Год издания 2015
Формат 215x223
Количество страниц 48
Тираж 2000
Переплёт Твёрдый
Бумага Мелованная
Возраст 4-7
ISBN 978-617-679-126-3

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Лева, ВСЛ, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, Ірина Цілик, Христина Лукащук, дошкільний вік, дошкольный возраст, читаю сам, книги для первого чтения, книги детям 4-7 лет, младший школьный возраст, молодший шкільний вік