Війна, що змінила Рондо

Війна, що змінила Рондо

  • Издательство: Видавництво Старого Лева
  • Код товара: 4706
  • На складе
  • «Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.
    На складе 62
  • 62 грн.

    77 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.


Отзывы экспертов

Интервью издательства с авторами книги:
http://starylev.com.ua/news/tvorcha-maysternya-agrafka-viyna-ye-marionetkoyu-za-motuzky-yakoyi-htos-smykaye

Книги
Автор Р. Романишин, А. Лесів
Издательство Видавництво Старого Лева
Серия Книги-картинки
Иллюстратор Р. Романишин, А. Лесів
Год издания 2015
Формат 295x215
Количество страниц 40
Тираж 2000
Переплёт Твёрдый
Бумага Офсет
Возраст 7-10
ISBN 978-617-679-105-8
Награды - Книга увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015. «Війна, що змінила Рондо» отримала спеціальну відзнаку журі у категорії Нові Горизонти (NewHorizons). - «Війна, що змінила Рондо» увійшла до щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки – 2015» («White Ravens 2015»). - 2015 рік - переможець премії «ЛітАкцент року» у номінації «Поезія і проза для дітей»

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Видавництво Старого Лева, ВСЛ, Творча майстерня «Аґрафка», Серия книг "Книги-картинки", Андрій Лесів, Романа Романишин, книги на украинском языке, книжки українською мовою, рідна мова, дітям про війну, детям о войне, рассказы, детям 7-10 лет