Зук. Маленька відьма з великим серцем. Перша книга пригод

Зук. Маленька відьма з великим серцем. Перша книга пригод

  • Издательство: Nasha Idea
  • Код товара: 6748
  • На складе
  • Це оповідання про маленьку відьму з характером, але з великим серцем. Зук – мила маленька дівчинка, яка нічим не відрізняється від інших. Вона живе разом зі своїми батьками й двома друзями: котом Вугликом і паном Гарбузиком. І в неї звичайнісінька сім’я. Або ж… майже звичайнісінька. Тому що в цій родині всі чаклуни!Зук обожнює тварин і піклується про нашу планету. Вона ще маленька й не знає всіх заклинань досконало… А тому постійно потрапляє в кумедні ситуації, помиляється знову й знову та створює суцільний безлад навколо себе. Разом із Зук ми відправимось у світ, наповнений нью-йоркським колоритом і магічними заклинаннями. Добрі, кумедні й повчальні історії про маленьку Зук навчать ваших діток піклуватися про інших і берегти свою планету.Основні моменти:• Динамічний сюжет про пригоди маленької відьми Зук.
    На складе 149
  • 149 грн.

Быстрая доставка по всей Украине

Большой выбор книг для детей и взрослых

Индивидуальный подбор книг

Бонусные программы

Це оповідання про маленьку відьму з характером, але з великим серцем. Зук – мила маленька дівчинка, яка нічим не відрізняється від інших. Вона живе разом зі своїми батьками й двома друзями: котом Вугликом і паном Гарбузиком. І в неї звичайнісінька сім’я. Або ж… майже звичайнісінька. Тому що в цій родині всі чаклуни!

Зук обожнює тварин і піклується про нашу планету. Вона ще маленька й не знає всіх заклинань досконало… А тому постійно потрапляє в кумедні ситуації, помиляється знову й знову та створює суцільний безлад навколо себе. Разом із Зук ми відправимось у світ, наповнений нью-йоркським колоритом і магічними заклинаннями. Добрі, кумедні й повчальні історії про маленьку Зук навчать ваших діток піклуватися про інших і берегти свою планету.


Основні моменти:

• Динамічний сюжет про пригоди маленької відьми Зук.

• Оригінальні історії, наповнені гумором, які створив відомий у всьому світі художник Серж Блок.

• Короткі і повчальні розповіді пробуджують у вашої дитини інтерес до літератури та долучають до самостійного читання.

• Той випадок, коли читання приносить задоволення абсолютно усім, незалежно від віку...


ОТЗЫВЫ

Тут можно полистать книгу:

Книги
Автор С. Блок
Издательство Nasha Idea
Серия Зук
Иллюстратор Н. Убеш
Иллюстрации Цветные
Переводчик А. Лісовска, Е. Джасте
Год издания 2018
Формат 185х210х7 мм
Количество страниц 60
Тираж 3000
Переплёт Мягкий (крепление клеем)
Бумага Офсет
Возраст 4-7
Вес 0,210 кг

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Наша Идея, издательство Наша Идея, издательство Nasha Idea, Nasha Idea, издательство книг Наша Идея, издательство книг Nasha Idea, серия книг "Зук", книги, книги для детей, литература для детей, детям и родителям, комиксы, комиксы и графические новелы